fbpx

Siłownia, Sauna, Rowery

W Indigo Warsaw – Nowy Świat doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Gości są ich codzienne rytuały, nawet podczas podróży. Dlatego też udostępniliśmy siłownię, strefę relaksu, wypożyczalnię rowerów oraz przechowalnię jednośladów dla tych, którzy chcieliby nas odwiedzić z własnym rowerem.

Jeśli nie wyobrażasz sobie początku dnia bez treningu na bieżni, z pewnością spodoba Ci się nasza siłownia. Wyposażyliśmy ją w niezbędny sprzęt, który umożliwi trening ogólnorozwojowy. Jeśli trening na siłowni to dla Ciebie za mało, skorzystaj z naszej wypożyczalni rowerów. Indigo Warsaw – Nowy Świat otacza mnóstwo pięknych tras rowerowych. Z kolei po dniu wypełnionym obowiązkami lub zwiedzaniem Warszawy zapraszamy Cię do naszej sauny, w której znajdziesz odprężenie dla umysłu i ciała. 

WYDOLNOŚĆ I FORMA

Uniwersalna Siłownia

Kameralna przestrzeń dostępna wyłącznie dla Gości hotelu. Bieżnia, rower stacjonarny, orbitrek, ciężary i ławeczka treningowa pozwolą Ci odbyć ulubiony trening.

W naszej siłowni znajdziesz również dystrybutor z wodą oraz ręczniki, dzięki czemu w trakcie i po wysiłku ugasisz pragnienie i zadbasz o swój komfort.

Relaks i zdrowie

Sauna Parowa i Sucha

Nie od dziś wiadomo, że sauna ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Dzięki seansom saunowym zrelaksujesz się, zadbasz o krążenie krwi i wzmocnisz organizm.

W Indigo Warsaw – Nowy Świat możesz skorzystać z sauny parowej oraz suchej. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza po dniu wypełnionym wysiłkiem fizycznym i psychicznym.

RELAKS, TRENING, EKSPLORACJA

Rowery Dla Gości

i Przechowalnia

W Warszawie jest ponad 700 km tras rowerowych, które pozwalają na eksplorowanie niemal całego miasta. Część z nich przebiega w bezpośrednim sąsiedztwie Indigo Warsaw – Nowy Świat.

Od wiosny do jesieni oddajemy do Twojej dyspozycji dwa wygodne, miejskie rowery, dzięki którym dotrzesz szybko nad Wisłę, do Łazienek Królewskich i do Wilanowa.

Jeśli chcesz przyjechać z własnym rowerem, nie ma problemu. Udostępniamy przestrzeń w zamykanej rowerowni wyposażonej w specjalne wieszaki.

Rozrywka

Klub Bilardowy

Czy jest gra, która ćwiczy koncentrację, rozwija logiczne myślenie, a jednocześnie pozwala się odstresować i wyciszyć? Oczywiście, to bilard.

W Indigo Warsaw – Nowy Świat przygotowaliśmy klub bilardowy. Bez względu na to, czy masz ochotę się wyciszyć, czy rozegrać emocjonujący pojedynek z przyjaciółmi, możesz to zrobić w naszym hotelu.