Dołącz Do Programu

IHG® One Rewards

IHG® One Rewards to jeden z największych hotelowych klubów podróżniczych na świecie. Dzięki uczestnictwu w programie można zaoszczędzić pieniądze podczas każdego pobytu w hotelach sieci IHG Hotels & Resorts oraz zbierać punkty, które następnie można wymienić na kolejne noclegi.

Rezerwując noclegi poprzez stronę internetową IHG lub aplikację IHG One Rewards, każdorazowo widzisz ile zaoszdzędzisz dokonując rezerwacji jako uczestnik programu. Jeśli jeszcze nie masz karty IHG® One Rewards, serdecznie zachęcamy Cię do jej założenia.

W jaki sposób moge dołączyć do programu?

Mam pytania, czy możecie mi pomóc?

Sprawdź Dostępność

  Wybierz coś dla siebie

  Pozostałe Oferty

  Program lojalnościowy

  IHG One Rewards

  Dołącz już dziś

  To się naprawdę opłaca! Dołączając do programu IHG® One Rewards zawsze otrzymujesz gwarancję najlepszej ceny oraz pakiet dodatkowych przywilejów.

  Potwierdzone plany?

  Zarezerwuj Wcześniej

  I Zaoszczędź

  Twoje plany pobytu w Warszawie nie ulegną zmianie? Dzięki ofercie „Zarezerwuj Wcześniej i Zaoszczędź” możesz cieszyć się doskonałą ceną.

  Dłuższy pobyt

  Zostań Na Dłużej

  Zapłać Mniej

  Czy wiesz, że rezerwując u nas pobyt na co najmniej 4 noce otrzymasz bezpłatne śniadanie oraz zniżkę? Zostań z nami na dłużej, to się naprawdę opłaca.

  Zacznijmy razem dzień

  Oferty ze Śniadaniem

  Najlepsze Śniadania!

  Czy wiesz, że nasze śniadanie zostało wyróżnione przez sieć IHG Hotels & Resorts, jako najlepsze w Europie? Daj się namówić na wspólny początek dnia.

  Ten magiczny czas

  Świąteczne Spotkania

  Firmowe

  Zapraszamy na świąteczne spotkania firmowe do Indigo Warsaw – Nowy Świat. Z przyjemnością zadbamy o wyjątkową atmosferę i przepyszne świąteczne menu.

  Podróże służbowe

  Noclegi Korporacyjne

  W butikowym stylu

  Podróżujesz w celach służbowych, a duże hotele już Cię nudzą? Zapraszamy do Indigo Warsaw. Nasz Dział Sprzedaży przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę.

  Tło dla Twojej produkcji

  Sesje Fotograficzne

  Plan filmowy

  Indigo Warsaw – Nowy Świat dzięki architekturze i niezwykłemu stylowi stanowi doskonałe tło dla produkcji fotograficznych i filmowych.

  Wyjątkowe chwile

  Voucher Na Pobyt

  w Indigo Warsaw - Nowy Świat

  Najpiękniejsze, co możesz podarować bliskiej osobie, to niezwykłe chwile. Z myślą o wyjątkowych prezentach - poznaj nasze vouchery prezentowe.

  Rezerwuj bezpośrednio

  Pamiętaj, żę rezerwując pokój on-line na naszej stronie, poprzez telefon lub e-mail, otrzymujesz gwarancję najlepszej ceny.

  +48 22 418 89 00

  Zadzwoń, odpowiemy na Twoje pytania.

  rezerwacja@indigowarsaw.com

  Czekamy również na Twoją wiadomość.

  GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY

  Sprawdź dostępność On-line