Świąteczne Spotkania

Firmowe

Zapraszamy na świąteczne spotkania firmowe do Indigo Warsaw – Nowy Świat. Z przyjemnością zadbamy o wyjątkową atmosferę i przepyszne świąteczne menu dla Ciebie i Twoich współpracowników.

Serce Warszawy, piękna butikowa przestrzeń, doskonałe jedzenie oraz wyjątkowa atmosfera… Tak właśnie wyglądają świąteczne spotkania firmowe przy Smolnej 40. Dzięki zróżnicowanej powierzchni jesteśmy gotowi zaproponować Ci zarówno kameralną kolację, jak i bankiet dla dużego zespołu.

Previous slide
Next slide

W jaki sposób mogę dokonać rezerwacji?

Pobierz ofertę oraz przykładowe menu

Wyślij Zapytanie

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wybierz rodzaj wydarzenia
Czy potrzebujesz noclegów?
Orientacyjna data i godzina
Wybierz coś dla siebie

Pozostałe Oferty

Program lojalnościowy

IHG One Rewards

Dołącz już dziś

To się naprawdę opłaca! Dołączając do programu IHG® One Rewards zawsze otrzymujesz gwarancję najlepszej ceny oraz pakiet dodatkowych przywilejów.

Dłuższy pobyt

Zostań Na Dłużej

Zapłać Mniej

Czy wiesz, że rezerwując u nas pobyt na co najmniej 4 noce otrzymasz bezpłatne śniadanie oraz zniżkę? Zostań z nami na dłużej, to się naprawdę opłaca.

Zacznijmy razem dzień

Oferty ze Śniadaniem

Najlepsze Śniadania!

Czy wiesz, że nasze śniadanie zostało wyróżnione przez sieć IHG Hotels & Resorts, jako najlepsze w Europie? Daj się namówić na wspólny początek dnia.

Podróże służbowe

Noclegi Korporacyjne

W butikowym stylu

Podróżujesz w celach służbowych, a duże hotele już Cię nudzą? Zapraszamy do Indigo Warsaw. Nasz Dział Sprzedaży przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę.

Tło dla Twojej produkcji

Sesje Fotograficzne

Plan filmowy

Indigo Warsaw – Nowy Świat dzięki architekturze i niezwykłemu stylowi stanowi doskonałe tło dla produkcji fotograficznych i filmowych.

Wyjątkowe chwile

Voucher Na Pobyt

w Indigo Warsaw - Nowy Świat

Najpiękniejsze, co możesz podarować bliskiej osobie, to niezwykłe chwile. Z myślą o wyjątkowych prezentach - poznaj nasze vouchery prezentowe.

Rezerwuj bezpośrednio

Pamiętaj, żę rezerwując pokój on-line na naszej stronie, poprzez telefon lub e-mail, otrzymujesz gwarancję najlepszej ceny.

+48 22 418 89 00

Zadzwoń, odpowiemy na Twoje pytania.

rezerwacja@indigowarsaw.com

Czekamy również na Twoją wiadomość.

GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY

Sprawdź dostępność On-line