fbpx

Zostań Na Dłużej,

Zapłać Mniej

Planujesz dłuższy pobyt w Warszawie? Świetnie się składa! Zatrzymaj się w Indigo Warsaw – Nowy Świat na co najmniej 4 doby, a my zaproponujemy Ci rabat oraz doskonałe śniadanie w cenie.

Oferta występuje w dwóch opcjach, bez śniadania oraz ze śniadaniem. Gorąco zachęcamy Cię rezerwacji w opcji z naszym doskonałym śniadaniem, które zostało uznane przez sieć IHG Hotels & Resorts za najlepsze w Europie.

Nazwa oferty w systemie rezerwacji IHG:

Warunki rezerwacji:

Warunki anulacji:

W jaki sposób mogę dokonać rezerwacji?

Sprawdź Dostępność

  Wybierz coś dla siebie

  Pozostałe Oferty

  Program lojalnościowy

  IHG One Rewards

  Dołącz już dziś

  To się naprawdę opłaca! Dołączając do programu IHG® One Rewards zawsze otrzymujesz gwarancję najlepszej ceny oraz pakiet dodatkowych przywilejów.

  Potwierdzone plany?

  Zarezerwuj Wcześniej

  I Zaoszczędź

  Twoje plany pobytu w Warszawie nie ulegną zmianie? Dzięki ofercie „Zarezerwuj Wcześniej i Zaoszczędź” możesz cieszyć się doskonałą ceną.

  Zacznijmy razem dzień

  Oferty ze Śniadaniem

  Najlepsze Śniadania!

  Czy wiesz, że nasze śniadanie zostało wyróżnione przez sieć IHG Hotels & Resorts, jako najlepsze w Europie? Daj się namówić na wspólny początek dnia.

  Ten magiczny czas

  Świąteczne Spotkania

  Firmowe

  Zapraszamy na świąteczne spotkania firmowe do Indigo Warsaw – Nowy Świat. Z przyjemnością zadbamy o wyjątkową atmosferę i przepyszne świąteczne menu.

  Podróże służbowe

  Noclegi Korporacyjne

  W butikowym stylu

  Podróżujesz w celach służbowych, a duże hotele już Cię nudzą? Zapraszamy do Indigo Warsaw. Nasz Dział Sprzedaży przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę.

  Tło dla Twojej produkcji

  Sesje Fotograficzne

  Plan filmowy

  Indigo Warsaw – Nowy Świat dzięki architekturze i niezwykłemu stylowi stanowi doskonałe tło dla produkcji fotograficznych i filmowych.

  Wyjątkowe chwile

  Voucher Na Pobyt

  w Indigo Warsaw - Nowy Świat

  Najpiękniejsze, co możesz podarować bliskiej osobie, to niezwykłe chwile. Z myślą o wyjątkowych prezentach - poznaj nasze vouchery prezentowe.

  Rezerwuj bezpośrednio

  Pamiętaj, żę rezerwując pokój on-line na naszej stronie, poprzez telefon lub e-mail, otrzymujesz gwarancję najlepszej ceny.

  +48 22 418 89 00

  Zadzwoń, odpowiemy na Twoje pytania.

  rezerwacja@indigowarsaw.com

  Czekamy również na Twoją wiadomość.

  GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY

  Sprawdź dostępność On-line